Filarmonica Națională „Serghei Lunchevici"

Stagiunea Concertistică 2021-2022

Concerte

Image

ATENȚIE! REGULI NOI DE ACCES LA EVENIMENTE!

Rugăm respectuos toți spectatorii să țină cont de hotărârea CNESP din 09. 09. 2021, conform căreia la intrare în edificiu trebuie prezentat unul din următoarele documente:
- certificatul de vaccinare împotriva COVID-19
- act care demonstrează rezultatul negativ al testului RT-PCR
- concluzia medicală confirmativă în cazul persoanelor care au suportat COVID-19, în perioada cuprinsă între a 15-a zi şi a 180-a zi (6 luni) de la îmbolnăvire
- act confirmativ de prezența a anticorpilor anti-COVID-19.
* Unul din aceste documente va fi prezentat obligatoriu împreună cu un ACT DE IDENTITATE pentru confirmare.

DUMINICAL DE IARNĂ cu SELECT CVARTET

Dragi prieteni, pe data de 30 ianuarie vă recomandăm să evadați la Eco-Resort Butuceni pentru un „Duminical de Iarnă” cu Select Cvartet, soprana Tatiana Costiuc și naistul Marin Gheras, care promit să vă încălzească sufletele cu muzică bună!
Anturajul rustic, trosnetul lemnelor din cămin, un vin fiert și buna dispoziție vor fi ingredientele potrivite pentru o duminică perfectă alături de familie la Eco-Resort Butuceni!
Costul biletului este de 200 de lei, accesul în localul Șura Veche din incinta Restaurantului Eco-Resort Butuceni va începe cu ora 16:00. Copiii mai mici de 10 ani intră gratuit.

Vă așteptăm cu drag!

EchipamenteProfesionale de Lumini

Tickets Online

Image

Renaștem Filarmonica, Renaștem Împreună!

Image
Grație lor la momentul actual 08.10.2021 am colectat pe contul și în casa filarmonicii suma de 4173971  lei!